BERLIN-CHEMIE

Venované zdravotnej starostlivosti

Spoločnosť BERLIN-CHEMIE je inovatívny, medzinárodne pôsobiaci výrobca liekov s bohatou tradíciou. Od roku 1992 patrí spoločnosť BERLIN-CHEMIE do celosvetovo pôsobiacej skupiny MENARINI, ktorá je po desaťročia lídrom na talianskom farmaceutickom trhu. Spoločnosť, ktorá bola založená v Neapole v roku 1886 a má ústredie vo Florencii, sa v priebehu generácií stala globálne fungujúcou rodinnou farmaceutickou spoločnosťou. V rámci skupiny MENARINI je spoločnosť BERLIN-CHEMIE zodpovedná za farmaceutický priemysel v Nemecku, východnej Európe a regióne SNŠ. Berlín je okrem toho jedným z ústredných výskumných pracovísk skupiny.

> 5,000 zamestnancov

> 30 trhov

Predaj vo výške 1,7 miliardy EUR

Dynamický rast, inovatívne lieky a bohaté skúsenosti niekoľkých generácií sú ochranné známky spoločnosti BERLIN-CHEMIE. Spoločnosť má sídlo v Berlíne – Adlershofe a jej história sa datuje do roku 1890. Naši zamestnanci sú čiastočne z rodín, ktoré sa už päť generácií zaoberajú vývojom, výrobou a predajom liekov. Obzvlášť úzko spolupracujeme s ústredím v Berlíne, ku ktorému sme úprimne zaviazaní.

Zároveň sme kozmopolitnou spoločnosťou. Spolu zamestnávame viac ako 5 000 osôb z viac ako 70 krajín. Okrem toho je odborná príprava už mnoho desaťročí tradíciou v spoločnosti BERLIN-CHEMIE a priemyselná a obchodná komora jej niekoľkokrát udelila ocenenie. Táto rozmanitosť je jednou z našich najväčších silných stránok.

História úspechov spoločnosti BERLIN-CHEMIE

V posledných rokoch dosiahla spoločnosť BERLIN-CHEMIE mieru rastu, ktorá prekročila vývoj farmaceutického trhu. Tento vynikajúci výsledok potvrdzuje stratégiu spoločnosti BERLIN-CHEMIE a skupiny MENARINI, ktorá sleduje najmä vývoj inovatívnych liekov. Pritom kladieme najväčší dôraz na rozsiahle školenia a kvalitu práce našich vedeckých predajcov. Vďaka tomuto neustálemu úsiliu má spoločnosť BERLIN-CHEMIE v zdravotníctve vynikajúcu povesť, najmä u všeobecných lekárov a odborníkov.

Celkovo dodáva spoločnosť BERLIN-CHEMIE lieky do viac ako 30 krajín a má dcérske spoločnosti vo viac ako 26 krajinách. Spoločnosť BERLIN-CHEMIE je jedným z popredných výrobcov liekov vo východnej Európe a regióne SNŠ. Vďaka svojej historickej prítomnosti v regióne sa spoločnosť BERLIN-CHEMIE môže pochváliť dlhoročnými znalosťami miestneho marketingu, sofistikovanou distribučnou sieťou a moderným výrobným závodom v ruskej Kaluge.

Ďalšie témy