Výroba

Výroba

Výroba liekov vysokej kvality

Spoločnosť BERLIN-CHEMIE zaručuje mimoriadne modernú a bezpečnú výrobu liekov najvyššej kvality, ktorá je v súlade s filozofiou skupiny MENARINI.

Spoločnosť BERLIN-CHEMIE AG má dlhodobú tradíciu výroby liekov a disponuje vysoko motivovaným výrobným personálom s vynikajúcou kvalifikáciou.

Vo výrobných prevádzkach Adlershof a Britz v Berlíne vyrábame pevné formy liekov (tablety, filmom obalené tablety, kapsuly), kvapalné formy liekov (roztoky a kvapky), čapíky a infúzne roztoky.

Uvedené výrobné zariadenia prešli celkovou modernizáciou, aby spĺňali najprísnejšie technologické normy a umožňovali nám zabezpečovať efektívnu výrobu liekov vysokej kvality.

V roku 2000 sme v prevádzke Adlershof zriadili novú jednotku na výrobu infúznych roztokov, ktorá vyhovuje najprísnejším normám. V roku 2001 sme potom zriadili novú jednotku na výrobu perorálnych kvapalných foriem liekov.

V apríli 2003 sme otvorili modernú výrobnú halu s 11 výrobnými linkami na balenie tabliet, kapsúl a filmom obalených tabliet.

339 zamestnancov ročne vyrobí približne 270 miliónov balení liekov. Tieto lieky sa používajú na liečbu ochorení na celom svete.

Jedinečný know-how našej spoločnosti sprístupňujeme aj iným farmaceutickým spoločnostiam. Ak budete mať ohľadom toho nejaké otázky, obráťte sa s nimi na nás:

Telefón: (+49) 030-6707-2651

Fax: (+49) 030-6707-2119


VYHĽADÁVANIE